Skip to content Skip to footer

Zalety kalendarza trójdzielnego

Zbliżający się koniec roku zwiększa znacznie podaż na kalendarze. Mimo rozwoju internetu tradycyjne kalendarze papierowe cieszą się dużą popularnością. Do wyboru klienci mają kalendarze biurkowe, kieszonkowe, notesowe lub trójdzielne.

Zalety kalendarza trójdzielnego

Kalendarz trójdzielny na jednej karcie pokazuje daty miesięczne z całego kwartału. To bardzo dobry sposób na zapanowanie nad wszystkim terminami. Możemy na nim zaznaczyć daty wizyt u lekarza, ważnych spotkań, imienin, urodzin. Wystarczy rzut oka na kalendarz, by dobrze zaplanować najbliższe dni.

Kalendarz trójdzielny powieszony na ścianie nie zajmuje dużo miejsca. Idealnie sprawdza się w firmie, ale także w domu. Dobrze dobrany może być także elementem dekoracji wnętrza. Bieżący miesiąc znajduje się w części środkowej, a bieżąca data łatwa jest do znalezienia dzięki plastikowemu suwakowi.

Kalendarz trójdzielny w reklamie

Kalendarz trójdzielny to doskonała forma reklamy firmy. Podarowany kontrahentom, klientom, sponsorom przez cały rok będzie utrwalał wizerunek firmy. Duża powierzchnia reklamowa na główce i stopce pozwalają na zaprojektowanie odpowiedniej grafiki, logo firmy i hasła reklamowego.

Biorąc pod uwagę koszty wydruku kalendarza jest to najtańsza forma promowania firmy wśród klientów. Szczególnie ceniony jest przez klientów sklepów, banków, firm usługowych oraz producentów różnych materiałów.

Nie ulega wątpliwości, że spośród wszystkich gadżetów reklamowych kalendarz trójdzielny jest najbardziej praktyczny i skuteczny.

Jak zaprojektować kalendarz?

Wbrew pozorom nie jest to trudne. Można zrobić to samodzielnie lub skorzystać z pomocy grafika. Trzeba pamiętać, by grafika i kolorystyka były zgodne z logo firmy i innymi materiałami reklamowymi.

Najważniejsza jest główka kalendarza, która przez cały rok jest widoczna dla odbiorcy. To na niej należy umieścić najważniejszy przekaz do klienta. Może być to zdjęcie oferowanych produktów, usług oraz sugestywne hasło reklamowe. Koniecznie trzeba zadbać o wysoką jakość papieru i wydruku, bo kalendarz to wizerunek firmy.

Zastanawiając się nad wyborem gadżetów reklamowych warto postawić na kalendarz trójdzielny, który z ochotą zostanie przyjęty przez każdego klienta.

Kalendarz trójdzielny znajdziesz w ofercie Ateko.pl

Leave a comment