Skip to content Skip to footer

Medycyna estetyczna przedłuża młodość

Medycyna estetyczna przedłuża młodość

Obecnie na rynku oferta sprzętów dla lekarzy medycyny estetycznej jest ogromna. Dlatego tym trudniej wybrać sprzęt, który najlepiej posłuży klientkom.

Świetne parametry

Morpheus8 PRO pomaga przedłużyć młodość, korzystając z dobroczynnego działania prądu RF. To naprawdę przełomowa technologia.

Dziś medycyna estetyczna pozwala na wykonywanie zabiegów, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie były możliwe. Można zlikwidować rozstępy, usunąć tatuaże i blizny. Morpheus8 PRO to urządzenie wykorzystujące stymulację termiczną, w pełni bezpieczną dla pacjenta.

Kontrowersje i dylematy w świecie medycyny estetycznej

Świat medycyny estetycznej nie jest wolny od różnego typu dylematów zawodowych. Najczęściej pojawia się pytanie, kto w ogóle może wykonywać takie zabiegi. Nie do końca jest to uregulowane prawnie.

Według obowiązujących przepisów kosmetyczka, a więc osoba po szkole policealnej lub kursach, nie może przerywać ciągłości naskórka. A przecież zdarza się, że kosmetyczki oferują zabiegi na przykład powiększania ust, czyli wstrzykują do ust odpowiedni preparat.

Jak wybrać odpowiedni gabinet?

Pragnienie ujędrnienia swojego ciała nie jest niczym złym. Kluczem do sukcesu jest jednak wybór odpowiedniego miejsca. W obecnym świecie można spotkać również ofiary medycyny estetycznej, które poddały się zabiegom w niewłaściwych miejscach i bardzo przez to cierpią.

Niezwykle ważny jest użytkowany sprzęt. Powinien być to sprzęt wysokiej klasy, taki jak Morpheus8 PRO. Dzięki temu klient może być pewien skuteczności i swojego bezpieczeństwa. Kluczowe będą też umiejętności personelu, które powinny być nabywane na certyfikowanych szkoleniach.

W zawodach medycznych wiedzę trzeba nieustannie aktualizować. Chociaż ciało ludzkie nie kryje już przed lekarzami wielu tajemnic, to wiedza musi być uaktualniana. Warto zapytać osobę wykonującą zabieg o ostatnie kursy, przeczytane artykuły, zdobyte nowe doświadczenia.

Leave a comment