Skip to content Skip to footer

Czy można otrzymać szybką pożyczkę przez internet bez wizyty kuriera i umowy?

Na zaciągnięcie pożyczki decydujemy się, gdy potrzebujemy pieniędzy. Najczęściej są to pożyczki krótkoterminowe. Wyróżniają się one skromnymi kwotami pożyczek i krótkim czasem spłaty.

Ponadto sposób zawarcia umowy pozbawiony jest wielu formalności. Potrzebny jest tylko dowód osobisty. Banki natomiast wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i uzyskanie pożyczki krótkoterminowej jest możliwe bez wychodzenia z domu. Trzeba wypełnić niezbędne dokumenty i poczekać na zgodę banku. Ale co z podpisaniem umowy? Czy konieczne jest udanie się do biura kuriera? Przecież pożyczka przez Internet powinna być szybka.

Procedura uzyskania pożyczki krótkoterminowej

Proces uzyskania pożyczki krótkoterminowej jest szybki i łatwy. Wystarczy wybrać bank z najkorzystniejszą dla nas ofertą. Obecnie mamy możliwość przejrzenia i oceny różnych banków, które oferują tego typu pożyczki przez Internet. Następnie wchodzimy na stronę wybranego przez nas parabanku i wypełniamy formularz. Podajemy swoje dane osobowe, wybieramy kwotę (od 50 do 3000 zł) i okres spłaty (od 30 do 90 dni). Następnie składamy dokumenty i czekamy na akceptację. Ale co z podpisaniem umowy?

Czy konieczne jest podpisanie umowy i spotkanie z kurierem?

Jeszcze do niedawna, aby otrzymać pożyczkę krótkoterminową przez Internet, musieliśmy czekać na przyjazd kuriera z gotową, podpisaną umową. W przeciwnym razie nie otrzymalibyśmy środków. Trwało to zwykle od 1 do 2 dni roboczych. Obecnie parabanki oferują znacznie skróconą i uproszczoną metodę – nie musimy podpisywać żadnej umowy, wystarczy, że jednym kliknięciem zaakceptujemy wszystkie zgody i umowę. To upewni pożyczkodawcę, że zgodziliśmy się na wszystkie warunki.

Wypłata pieniędzy z kredytu gotówkowego

Ale co z wypłatą środków? Mamy wiele możliwości, z których możemy wybierać. Oczywiście, najszybszą opcją jest przelanie środków na swoje konto. Wystarczy podać numer konta, a środki z wypłaty mogą być dostępne na koncie w ciągu kilku minut. Jest to najbardziej popularna opcja wśród klientów. Możesz też zlecić dostarczenie pieniędzy do miejsca zamieszkania. Jeśli nie masz konta w banku lub po prostu chcesz mieć gotówkę w ręku, to jest to rozwiązanie dla Ciebie. Konsultant omawia przez telefon specyfikę wypłaty kredytu mieszkaniowego. W ustalonym terminie odbieramy od pracownika banku umówioną kwotę pieniędzy. Inną opcją jest odbiór środków na poczcie. Otrzymamy czek GIRO, który będziemy mogli zrealizować w dowolnym urzędzie pocztowym. Jeśli żadna z powyższych opcji nam nie odpowiada, możemy indywidualnie negocjować z bankiem sposób otrzymania pieniędzy z kredytu.

Banki starają się obecnie jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów. Dzięki temu możemy szybko i wygodnie uzyskać kredyt krótkoterminowy, a także dostosować go do naszych potrzeb. Dzięki temu, że nie ma konieczności podpisywania umowy, cały proces znacznie się skraca. Wybierając przelew na konto bankowe, możemy zdobyć potrzebne nam pieniądze w ciągu zaledwie kilku minut.

Leave a comment